Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem

 


TEST - technika grzewcza i sanitarna

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka


nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacje lokalne Gniezno


Wielkopolzki Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 


 

 


INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2017/2018

 

Sportowe "Odkrycie Roku 2017"

    Miło jest poinformować, że uczeń klasy 1A naszego liceum Albert Chudy, trenujący tenis ziemny, został zwyciezcą w kategorii "Odkrycie Roku" podczas 13 Gali Gnieźnieńskiego Sportu podsumowującej miniony sportowy 2017rok.
Albertowi życzymy dalszych postępów w sportowym rozwoju oraz sukcesów w rywalizacji sportowej w nowym sezonie 2018.
Poniżej przedstawiamy  jego osiągnięcia w 2017:

Singiel:
    - 1 miejsce, Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego do lat 18, Puszczykowo, 22.01.2017
    - Ćwierćfinał (miejsca 5-8) Mistrzostwa Polski do lat 16, Zielona Góra, 20.05.2017
    - Ćwierćfinał Tennis Europe Radom Cup do lat 16, Radom, 21-28.05.2017
    - 3 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 16, Sobota, 12.09.2017
    - 2 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 16, Sobota, 07.11.2017
    - 1 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 18, Puszczykowo, 11.12.2017

Debel:
    - 1 miejsce, Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego do lat 18, Puszczykowo, 22.01.2017 (w parze z Witold Konopko, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 2 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria do lat 16, Warszawa, 21.02.2017 (w parze z Witold Konopko, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 3 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 18, Sobota, 14.03.2017 (w parze z Witold Konopko, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 2 miejsce Mistrzostwa Polski do lat 16, Zielona Góra, 20.05.2017 (w parze z Witold Konopko, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 2 miejsce Tennis Europe Radom Cup do lat 16, Radom, 28.05.2017 (w parze z Witold Konopko, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 1 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 18, Puszczykowo, 05.09.2017 (w parze z Bartosz Pilaczyński, AT Angelique Kerber Puszczykowo)
    - 2 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 16, Sobota, 07.11.2017 (w parze z Jasza Szajrych, WKS Grunwald Poznań)
    - 2 miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 18, Puszczykowo, 14.11.2017 (w parze z Michał Wargocki, WKS Grunwald Poznań)