Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2018/2019

Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 17 grudnia w hali sportowej w Krzyżu Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowym Tenisie Stołowy Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wystąpili zwycięzcy rejonów. Mecze rozegrane zostały w grupach, do dwóch wygranych setów, zgodnie z przepisami PZTS. Drużyny, które zdobyły dwa pierwsze miejsca w grupie awansowały do dalszych rozgrywek.
W kategorii dziewcząt wystąpiło 12 drużyn reprezentujących następujące szkoły: ZSZ 6 Poznań, I LO Krotoszyn, LO Czarnków, LO Szamotuły, ZSE Leszno, ZSP Kłodawa, ZSS 4 Pniewy, ILO Jarocin, LO Koło, ZSP Nietążkowo, ZSE Poznań, II LO Gniezno.
W kategorii chłopców do zawodów przystąpili reprezentanci 14 szkół: ZSP Czarnków, III LO Poznań, ZSP Zduny, II LO Konin, ZSP Kępno, Leszno, II LO,ZSO Krzyż Wlkp., I LO Gniezno, ZS Kórnik, ZSP Nietążkowo, LO Słupca, Wyrzysk, ZS Oborniki, II LO Gniezno.