Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


PIŁKA KOSZYKOWA 2018/2019

 

Mistrzostwa Rejonu Poznań Treren Wschód w Koszykówce 3x3 Dziewcząt
 i Chłopców (dawniej streetball)

    W dniu 21.05.2019 na obiektach sportowych I LO w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta  rywalizowały systemem „każdy z każdym”, natomiast chłopcy zostali podzieleni na 2 grupy, a następnie rozegrano mecze o poszczególne lokaty w turnieju.

Oto wyniki spotkań drużyn II LO Gniezno i klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
II LO Gniezno – ZSP 1 Jarocin   9 : 5
II LO Gniezno – ZSP 2 Jarocin   5 : 6
II LO Gniezno – I LO Jarocin    11: 0
II LO Gniezno – I LO Gniezno   7 : 8

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1 miejsce  I LO Gniezno
2 miejsce ZSP 2 Jarocin
3 miejsce II LO Gniezno
4 miejsce  ZSP 1 Jarocin  
5 miejsce  I LO Jarocin

Chłopcy:
II LO Gniezno – ZSE-O Gniezno   7 : 5
II LO Gniezno – ZSP 2 Jarocin       7 : 9

o miejsce III:
II LO Gniezno – I LO Gniezno    11 : 13

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce  ZSP 1 Jarocin
2 miejsce  ZSP 2 Jarocin
3 miejsce  I LO Gniezno
4 miejsce  II LO Gniezno
5 miejsce  ZSE-O Gniezno
6 miejsce  I LO Jarocin

Do dalszej rozgrywek wojewódzkich awansowały 2 pierwsze zespoły dziewcząt oraz 4 zespoły chłopców (ze względu na 2 pierwsze miejsca w finale zeszłorocznych rozgrywek).

Gratulujemy awansu drezynie II LO Gniezno chłopców oraz innym drużynom i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

II LO Gniezno reprezentowali:
dziewczęta: Siuda D., Janiuk N., Grzechowiak A.
chłopcy: Milak M., Jeliński J., Łagowski E., Pluta M.

opiekun: Klaudiusz Kozłowski