Dyscypliny

Jesteś naszym

gościem



TEST - technika grzewcza i sanitarna

Trepko Sp. z o.o. - Producent maszyn pakujących

Studio Fotografii Cyfrowej Fotoplastyka

INTERMILK Adam Szalaty

 Husqvarna Gniezno Wojciech Jankowski

DJ DEEAS - oprawa muzyczna imprez

nazwa, adres, dane kontaktowe firmy

 

 

Współpraca


SZS Wielkopolska

starostwo_powiatowe_gniezno
Starostwo Powiatowe Gniezno


Sport Gniezno


Informacjelokalne Gniezno


Wielkopolski Związek Unihokeja


UKS Błyskawica Niechanowo

lks_chrobry_gniezno
LKS Chrobry
Gniezno

 

ADRIANO - Moda damska i męska

Profit - Biuro rachunkowe

Sklep MACZEK - Produkty bliższe zdrowiu

SERWIS OGUMIANIA PKS - Halina Majewska

STOLBUD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 


LEKKOATLETYKA 2018/2019

 

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

    25 marca 2019 na terenie Stada Ogierów w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1000 m , natomiast chłopcy ok. 1500 m. Do punktacji drużynowej punktowało 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z danej szkoły.

Rywalizacja dziewcząt zakończyła się następująco:
Drużynowo:
1 miejsce –I LO Gniezno
2 miejsce – II LO Gniezno
3 miejsce – III LO Gniezno
II LO Gniezno reprezentowały:
Julia Kossakowska 2b ( I miejsce indywidualnie)
Natalia Berkowska 2d
Skraburska Julia 1b
Siuda Daria 1a
Zieleniewicz Natalia 3d
Witkowska Olga 1a
Święciochowska Monika 1a
Ręklewska Julia 1a
Kaczmarek Klaudia 1d

Klasyfikacja chłopców przedstawia się następująco:
Drużynowo:
1 miejsce – I LO Gniezno
2 miejsce – III LO Gniezno
3 miejsce – II LO Gniezno
II LO Gniezno reprezentowali:
Maćkowiak Mikołaj 3a
Występski Wojciech 2b
Doberschutz Wojciech 3a
Pawlicki Bartek 2b
Adamski Błażej 2a
Kurtysiak Paweł 2b
Kowalkowski Mikołaj 1c
Michalski Piotr 1c

Do dalszejrywalizacji na etapie wojewódzkim awansowały najlepsze drużyny oraz indywidualni medaliści zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.
Opiekun drużyn II LO: Klaudiusz Kozłowski oraz Tomasz Gleba
 

 

wstecz...