Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

PIŁKA NOŻNA 2011/2012

III Mikołajkowy Turniej Halowej Piłce Nożnej 5-osobowej

Dnia 15 grudnia 2011 roku w II LO w Gnieźnie odbył się III Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 5-osobowej. W turnieju wzięło udział 16 drużyn złożonych z uczniów szkoły reprezentujących swoje klasy. Mecze rozegrane były w czterech grupach. Z każdej grupy do półfinałów awansował tylko jeden zespół. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1E (w składzie Antczak, Bigosiński, Borkowski, Hernacki, Karaszewski, Kolski, Sass, Święch), która po emocjonującym finale pokonała w rzutach karnych reprezentację klasy 3B. Trzecie miejsce zajęła klasa 2A, która pokonała klasę 3A. Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Skolasiński z klasy 2A, zdobywca 9 bramek. Zwycięzcy oraz najlepszy strzelec zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, statuetką, zielonymi kartami. Klasa IE do przyszłego roku będzie właścicielem Pucharu Przechodniego.