Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

UNIHOKEJ 2012/2013

Towarzyski mecz unihokeja Nauczyciele vs. Uczniowie

22 listopada 2012r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie odbył się towarzyski mecz unihokeja pomiędzy Nauczycielami i Uczniami II LO w Gnieźnie. Mecz oprócz dobrej zabawy miał na celu popularyzację unihokeja w środowisku lokalnym i przygotowanie szkolnej reprezentacji do dalszych rozgrywek w finale wojewódzkim. Spotkanie, które  rozegrano w czterech 10 minutowych kwartach, zakończyło się remisem 4:4. O zwycięstwie zadecydowała dopiero druga seria rzutów karnych. Ostatecznie wynikiem 7:6 szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylił zespół Nauczycieli.

Bramki dla nauczycieli strzelali: Anna Słomian (1), Tomasz Gleba (1), Klaudiusz Kozłowski (1 karny), Krzysztof Kamiński (2+2 karne).
    Bramki dla Uczniów strzelali: Weronika Wessołowska (1+1 karny), Paweł Rybicki (3+1 karny).

Licznie przybyłym kibicom należą się podziękowania za aktywny i kulturalny doping.

Nauczyciele wystąpili w składzie: Anna Słomian, Dagmara Binarsch, ks. Kamil Jadczak, Klaudiusz Kozłowski, Tomasz Gleba, Krzysztof Kaminski, Wawrzyniak Jacek (uczeń klasy 2E, który gościnnie stanął w bramce nauczycieli).

Uczniowie wystąpili w składzie: Rybicki Paweł, Adamski Maciej, Grzeszczak Michał, Ciemnoczołowski Patryk, Krakowiak Jakub, Strzelecki Radosław, Kaszyński Jakub, Radacz Martyna, Wessołowska Weronika, Chełmikowska Jagoda, Kozanecka Marta, Kwapich Anita, Subocz Tomasz.

Sędzią głównym spotkania był Wiceprezes Wielkopolskiego Związku Unihokeja i przyjaciel II LO w Gnieźnie Pan Tomasz Wojciechowski, któremu bardzo dziękujemy.