Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

LEKKOATLETYKA 2017/2018

MISTRZOSTWA  POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO SPG W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W deszczowy czwartek 5.10.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.
W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych dziewczęta II LO zajęły 3 miejsce, natomiast chłopcy reprezentujący naszą szkołę wywalczyli 2 lokatę.
Zawody zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców wygrało I LO w Gnieźnie. II LO reprezentowali:
Dziewczęta: Kiełczewska K., Kossakowska J., Politowicz K., Jankowska N. (wszystkie 1B),
Berkowska N. (1D), Kozłowska N., Zakrzewska I. (2B), Jaskuła M., Zieleniewicz N. (2D), Skowrońska K., Mierzwiak J. (2E)
Chłopcy: Adamski B. (1A), Kurtysiak P., Błachowiak P., Pawlicki B., Występski W. (1B), Małecki J. (2C), Doberschultz W. (2A), Bernaciak W. (3B), Kasprzyk F.,
Wiaderkiewicz M. (3A), Matusz M. (3E) Opiekun: Tomasz Gleba, Klaudiusz Kozłowski