Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

PIŁKA NOŻNA 2021/2022

XII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej

6 grudnia 2021 roku na hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się XII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej w ramach Mistrzostw II LO w Gnieźnie. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Do fazy półfinałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze w fazie grupowe trwały 2x6 minut. Tak prezentują się tabele obydwu grup.

0

W półfinałach mecze trwały już po 2x8 minut. W pierwszym z nich zagrały ze sobą klasy 2A i 3BG/DG. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła klasa 2A wygrywając 3:1. W drugim półfinale zmierzyły się drużyny 3AG/CG i 1F/E. Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla klasy 3AG/CG.

Tak zostały wyłonione drużyny do walki o 3 i o 1 miejsce. 3 miejsce zajęła drużyna 3BG/DG pokonując klasę 1F/E 5:1. W wielkim finale zmierzyły się więc klasy 2A i 3AG/CG. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:5.
Tym samym zwycięzcą turnieju została klasa 3AG/CG.