Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

PIŁKA NOŻNA 2010/2011

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Piłce Nożnej (boisko)

W dniach 27 i 28 kwietnia 2011r. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 6-osobowej. Zwyciężył Zespół Szkół Ekonomiczno - Odzieżowych w Gnieźnie.
Turniej w pierwszym dniu był rozgrywany na dwóch boiskach:

Boisko przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie
Boisko przy ulicy Strumykowej.

Do zawodów zgłosiło się 12 szkół, które zostały podzielone na 4 grupy. W grupach eliminacyjnych grano systemem "każdy z każdym" i dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów zagrali w finale, który odbył się 28 kwietnia na boisku przy ulicy Strumykowej.

Do finału zakfalifikowały się drużyny:

I Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Zespół Szkół Ekonomiczno - Odzieżowych

Finały rozegrano systemem "każdy z każdym", 2 x 15 minut. Arbitrami zawodów byli: Bartłomiej Łobodziec oraz Wojciech Brenk.

7:6

Zwyciężyła drużyna ZSEO z Gniezna, wyprzedzając w  tabeli ZSP2 również z Gniezna. O kolejności tych drużyn w tabeli zadecydował bezpośredni pojedynek, w którym lepsza okazała się ekipa "Ekonomika" zwyciężając 3:2.
Po turnieju odbyło się zakończenie, podczas którego każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar. Nagrody wręczali Bartłomiej Łobodziec oraz Tomasz Pokładecki.
Zespół Szkół Ekonomiczno - Odzieżowych w Gnieźnie będzie reprezentował Powiat Gnieźnieński w zawodach rejonowych Poznań Teren Wschód.