PIŁKA SIATKOWA 2012/2013
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Piłce Siatkowej Chłopców
6 lutego 2013 roku w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcacego w Gnieźnie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców. Do turnieju przystąpiło 9 zespołów. Rywalizacja odbywała się w 3 grupach, z których tylko najlepszy zespół uzyskał prowo gry w finale.
Grupa A
Lp. |
Szkoła |
1. |
I Liceum Ogólnokształcące |
4 |
4:0 |
2. |
III Liceum Ogólnokształcące |
2 |
0:4 |
3. |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie |
3 |
2:2 |
Grupa B
Lp. |
Szkoła |
1. |
II Liceum Ogólnokształcące |
4 |
4:0 |
2. |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 |
3 |
2:2 |
3. |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 |
2 |
0:4 |
Grupa C
Lp. |
Szkoła |
1. |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 |
3 |
3:2 |
2. |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzemesznie |
2 |
1:4 |
3. |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych |
4 |
4:2 |
Faza grupowa |
Grupa B |
1. |
II Liceum Ogólnokształcące |
2-0 |
ZSP nr 4 w Gnieźnie |
2. |
ZSP nr 3 w Gnieźnie |
0-2 |
II Liceum Ogólnokształcące |
3. |
ZSP nr 4 w Gnieźnie |
2:0 |
ZSP nr 3 w Gnieźnie |
Grupa A |
4. |
I Liceum Ogólnokształcące |
2:0 |
III Liceum Ogólnokształcące |
5. |
I Liceum Ogólnokształcące |
2:0 |
ZSP w Witkowie |
6. |
ZSP w Witkowie |
2:0 |
III Liceum Ogólnokształcące |
Grupa C |
7. |
ZSP nr 2 w Gnieźnie |
2:0 |
ZSP w Trzemesznie |
8. |
ZSEO w Gnieźnie |
2:1 |
ZSP nr 2 w Gnieźnie |
9. |
ZSP w Trzemesznie |
1:2 |
ZSEO w Gnieźnie |
Do finałów awansowały 3 najlepsze zespoły:
grupa A - I LO Gniezno
grupa B - II LO Gniezno
grupa C - ZSEO Gniezno
Finał został rozegrany 7 lutego 2013 w hali II LO w Gnieźnie.
Faza finałowa |
1 |
II LO Gniezno ( I m-c grupa B) |
1-2 ( 18-25, 25-17, 10-15 ) |
ZSE-O w Gnieźnie (I m-c grupa C) |
2 |
I LO Gnieno ( I m-c grupa A) |
2-1 ( 25-21, 22-25, 19-17 ) |
II LO Gniezno (I m-c grupa B) |
3 |
ZSE-O w Gnieźnie (I m-c grupa C) |
0-2 (14-25, 17-25) |
I LO Gnieno ( I m-c grupa A) |
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I m-ce I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie,
II m-ce Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźne,
III m-ce II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
Składy zespołów:
I LO GNIEZNO
Szymon Kapsa,
Arkadiusz Szymański,
JakubZdenbowski,
Norbert Gryczka,
Mateusz Zopt,
Mateusz Małnuszak
Michał Skiba,
Marcin Chojnacki,
Filip Komicki,
Mikołaj Kozubiński,
Michał Leśniczak
Trener: Jarosław Łabus
II LO GNIEZNO
Adam Sawicki,
Łukasz Szymalak,
Jakub Krakowiak,
Korneliusz Wojtkowiak,
Filip Fleta,
Mateusz Góral,
Mteusz Senger,
Maciej Adamski,
Filip Adamski,
Waldek Wojciechowski,
Łukasz Kobyłecki,
Bartosz Budner,
Paweł Borak,
Michał Marszałek,
Krystian Kaczmarek
Trener: Tomasz Gleba
ZSE-O w GNIEŹNIE
Wojciech Giszczyński,
Wojciech Nowicki,
Jakub Brzeziński,
Mikołaj Tomaszewski,
Szymon Wolniewicz,
KrystiaGrzeiak,
Bartosz Mróz,
Daniel Wysocki,
Mateusz Skibiński,
Michał Ostrowski,
Damian Tomczak,
Mariusz Witkowski
Trener: Adrian Paczyśki
Paweł Kusz
foto: Paulina Stranc,
Monika Chorbińska,
serwis sportgniezno
Zmagania sportowe urozmaicił występ uroczych czirliderek
|